SynCare

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče

Název společnosti vzniknul spojení dvou slov:

  • latinského syn – pro nebo k
  • anglického care – péče, pečovat

Spojení vyjadřuje přesvědčení, že dermokosmetická péče SynCare Vás bude provázet po celý život.

Dermokosmetické přípravky

Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).

Kosmetické řady SynCare

DERMO A BIO KOSMETIKA PRO PÉČI O PLEŤ. Dermokosmetika SynCare nabízí rozsáhlý sortiment přípravků pro profesionální salonní ošetření a následnou pravidelnou domácí péči. SynCare přípravky základní péče o pleť a tělo poskytují ucelené řady kosmetického ošetření všech partií těla.
PÉČE PŘI AKNÉ, CITLIVÁ PLEŤ. Existuje řada stavů kůže, které představují hranici mezi normou a onemocněním. Do této skupiny náleží hyperpigmentace, lokální změny barvy kůže, projevy akné, sklon k tvorbě keloidních jizev, vitiligo, péče o pokožku se sklonem ke keratózám (nadměrné rohovění).
DERMO A BIO KOSMETIKA PRO PÉČI O O POKOŽKU TĚLA A VLASY. Dermokosmetika SynCare nabízí kompletní řešení péče o pokožku celého těla. Péče o pokožku těla, rukou, chodidel, mytí pokožky těla a rukou, Péče o vlasy, péče proti lupům, podpora růstu vlasů.
DERMOKOSMETIKA PRO OCHRANU KŮŽE PŘI OPALOVÁNÍ. Přípravky SynCare Sun PROTECT a Zinci SUN jsou vyvinuty pro bezpečnou UV ochranu a jsou voděodolné. Sun PROTECT SPF 20 obsahuje výhradně fyzikální UV filtry, SUN PROTECT SPF 30, SUN PROTECT SPRAY SPF 30 a Zinci SUN SPF 50+ obsahují kombinaci fyzikálních a hybridních UV filtrů.