Rosa Graf

Naším cílem je zachovat a podporovat přirozenou krásu každé ženy. Paní Rosa Graf si tento cíl zapsala na svou vlajku jako průkopnice kosmetiky ve 20tých letech minulého století.

1. října 1926 se  datuje „narození“ kosmetiky řady ROSA GRAF. V tento den založil Paul Graf, manžel paní Rosy, kosmetickou laboratoř, ve které vznikaly kosmetické produkty, které paní Rosa Graf používala ve svém „zkrášlovacím“ salonu k ošetření obyvatelek Lipska. Nejdříve vznikaly jenom jednotlivé produkty, později i celé kompletní ošetřující sady a v neposlední řadě i dekorativní kosmetika.

Kosmetika Rosa Graf nejdříve dodávala své produkty salonům pouze v blízkém okolí, později značka expandovala (v průběhu války byla výroba omezena) a dnes patří k nejvýše oceňovaným kosmetickým produktům celého světa.

Po válce, když byl jejich salon vybombardován, následovalo znovuzaložení kosmetického institutu, kosmetické školy a kosmetické laboratoře. Když pan Graf zemřel, pokračovala paní Rosa Graf v podnikání sama, později své podnikání předala společníkům.

AMINTAMed 

Speciální péče o problematickou pleť mladých i starších, díky účinkům mikrostříbra.

BASIS 

BASIS SÉRIE se čtyřmi základními druhy ošetřující péče pro odlišné potřeby pleti. Díky obsahu přírodních látek navracejí každému typu pleti jeho biologickou vyváženost.

Kuperóza

Červené žilky v obličeji se objevují nejčastěji u suché pleti po třicítce. Drobné nedostatky, jako jsou například zarudlá místa v obličeji, nejčastěji na tvářích, postupně přecházející do teleangiektázií, nahromaděných rozšířených drobných krevních cév – kapilár.

Blue Line

Řada BLUE LINE je složením účinných a ošetřujících látek a je vyvinuta pro potřeby stárnoucí pleti. Umožňuje zachovat její optimální funkci a svěží vzhled.

Baobab

Rosa Graf vsadila na kvalitní extrakt získaný z plodů stromu baobab, který dodává pleti mladistvý vzhled.

V kombinaci s kyselinou hyaluronovou, Q 10, a vitamíny A a E, docílíte účinků zabraňujícíchstárnutí pleti. Rosa Graf v této řadě spojila síly jedinečných vlastností látek na čistě přírodní bázi, kterých se Vám dostane nejen při ošetření v salonu, ale také v produktech určených pro domácí ošetření.

Thalasso

Řada Thalasso využívá léčivé síly moře. Základ produktů tvoří mořské řasy, které jsou získávány z těch nejčistších
vod na světě. Šetrné zpracování řas zachová jejich přírodní vlastnosti a zajistí tak maximální účinky blahodárných a léčivých látek.
Kosmetika řady Thalasso je velice dobře snášena a působí blahodárně na všechny typy pletí.