Galvanická žehlička

Galvanic Spa II – galvanická žehlička

Přiznám se, že ke galvanické žehličce jsem zpočátku přistupovala trošku s nedůvěrou, protože osobně mám velkou nechuť k přístrojům. Ale po půl roce zkušebního testování jsem musela uznat, že jde o opravdu výborného a užitečného pomocníka.

Co GALVANIC SPA umí

  • hloubkově čistí pokožku, zprůchodňuje póry k buňkam
  • aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus pleti
  • vyhladí vrásky a linie, redukuje podbradek, akné, hluboké rýhy
  • aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje
  • zlepšuje tonus pleti, zpevňuje svaly obličeje, krku a dekoltu

Jak to funguje?

Galvanická žehlička GALVANIC SPA II se 4 nástavci od firmy NUSKIN pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čím dochází v první 5ti minutové fázi k hloubkovému vyčištění pleti a ve druhé 5ti minutové fázi k hloubkovému zapravení gelů a kosmetiky do podkoží, čímž dochází k mnohonásobnému vstřebání účinných látek kosmetických přípravků.

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Lze ji použít i na dvouleté dítě. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín, čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima.