Depilace cukrovou pastou

Jedná se o jediný způsob depilace, kdy se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu a proto je tato depilace téměř bezbolestná. Pomocí cukrové pasty lze modelovat i velmi citlivé oblasti a jemné linie jako je okolí obočí, ušní boltce nebo klín. Cukrová pasta se při depilaci používá vlažná, na rozdíl od vosku, který musí být horký.

Cukrovou pastou Pandhy’s je možné odstranit i chloupky dlouhé pouze 2-3 mm (přes 5 mm už nemusí být depilace příjemná). Vaše pokožka může být neustále hladká.

Depilační cukrová pasta – zlato Kleopatry je moderní materiál a depilační technika, která je vhodná i pro nejmodernější a nejnáročnější kosmetické salony. Cukrová pasta se dá jednoduše odstranit pomocí vlažné vody a to jak z pokožky, tak i z textilu či jiného povrchu. Je ekologická a nelepivá.

Depilace cukrovou pastou Pandhy’s je určena pouze pro profesionální použití.

Složení

Cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů Dálného východu, je složena výhradně z přírodních materiálů (zejména cukr a voda) a neobsahuje žádná barviva, parfémy či chemické přísady. Alergické reakce na cukrovou pastu jsou minimální.

Jak to funguje

Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze ve směru růstu, proto se může pasta opakovaně nanášet na jedno místo, dokud se chloupek kompletně neodstraní. Pasta se může používat i na citlivé partie jako linie obočí, horní ret nebo klín.

Depilace

Cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům, šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky a depilace je téměř bezbolestná. Na rozdíl od toho do teplých vosků se nalepují i živé kožní buňky a proto je depilace voskem bolestivá a traumatizující.

Pandhy’s

Cukrová pasta je úsporná, odpadá nutnost používání depilačních papírků, textilních proužků či jakýchkoliv jiných pomůcek. Se stejným množstvím pasty odstraníte chloupky z větší části těla, než při použití horkého vosku.